GERÇEK ELMA SUYU

JUSS Meyve Suyu markasının rakiplerinden sıyrılan en dikkat çekici özelliği, %100 doğal meyve suyu oluşuydu. Bunu insanlara duyurmak aynı zamanda zekice kurgulanmış bir çalışmayla markaya sıra dışı bir imaj katmak için biz de hazırlıklarımıza başladık.

JUSS Meyve Suyu kutularının içine %100 doğal meyveler konmuştu. Bu durumda daldaki bir elmayla, JUSS kutusu içindeki elma aynı şey demekti. İşte biz de tam buradan yola çıktık. İnsanlarda ters köşe bir etki oluşturarak, dikkat çekebilmek için doğadaki meyvelerle JUSS kutularının yerlerini değiştirmeye karar verdik. Ancak fikrimiz hala sıradan gibiydi. Biz de işi biraz daha tatlandırmak için meyvelerin kullanıldığı daha özel anları, yerleri, olayları düşündük. Filmlerde, masallarda nişan almak için kafalara konulan elma sahnelerini herkes bilir. Biz de tam olarak bunu kullandık, küçük bir değişiklikle.

Elma olması gereken yere JUSS Meyve Suyu Kutusu yerleştirdiğimiz görselde, hedef kitlemize mesajı net bir şekilde vermeyi başardık. Yaptığımız bu görsel çözümle, metin bile kullanmamıza gerek kalmadan hedefimizi tam on ikiden vurmuş olduk.

YAPILAN ÇALIŞMALAR

GERÇEK ELMA SUYU

İstanbul

Kültür Mahallesi Arnavutköy Yolu Güneş Apt No:12 Kat:4/14
ETİLER / İSTANBUL

0 (212) 265 42 26

info@dcpolo.com.tr
www.dcpolo.com.tr

Adana

Dr. Sadık Ahmet Bulvarı 84028 Sk. Arma Dora Apt. Kat:1/1
ÇUKUROVA / ADANA

+90 322 459 22 01

info@polodijital.com
www.polodijital.com